Jak dobrać kolory do pomieszczeń?

Aranżacja każdego wnętrza powinna zacząć się od doboru kolorów z jednego, bardzo ważnego powodu – barwy mają bardzo silny wpływ na ludzką psychikę. W związku z tym warto wiedzieć, co gdzie będzie wyglądać korzystnie.

kominek do aromaterapii kliknij tutaj

Przedpokój, czyli wizytówka domu, ze względu na pełnioną funkcję I nieduże rozmiary, najlepiej będzie wyglądał w jasnych barwach. Dodatkowym ulepszeniem mogą być poziome pasy, które optycznie powiększą małą przestrzeń.

W łazienkach sprawdzą się przede wszystkim płytki I kafelki. Z kolorami I wzorami można eksperymentować, zależnie od powierzchni – przy małym metrażu warto wybrać jasne, a przy dużym zdecydowane, ciemniejsze kolory.

Sypialnia jako przestrzeń do odpoczynku powinna być urządzona w stonowanych kolorach – od bieli, szarości przez błękit, aż do zieleni. Idealnie sprawdzą się również ciepłe odcienie pastelowe.

Odcienie ścian mają ogromne znaczenie dla komfortu mieszkania, warto więc podczas remontu zwrócić na ten aspekt szczególną uwagę.

szycie zasłon warszawa https://styl-sklep.pl/konfigurator.php materiały dekoracyjne: tapety ścienne, fototapety, foli domy z drewna śląsk